| Montaj | DIN Ray veya Panel Montajı |
|---|---|
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Koruma derecesi | IP65 |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
|---|---|
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| tip | Otomasyon Sistemi |
|---|---|
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kurulum | Panel montajı / din rayı |
| Boyutlar | 200 mm x 150 mm x 100 mm |
| tip | Otomasyon Sistemi |
|---|---|
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Kurulum | Panel montajı / din rayı |
| Boyutlar | 200 mm x 150 mm x 100 mm |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP20 ila IP65 |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
| Ethernet Bağlantı Noktaları | 8 ila 24 bağlantı noktası |
| Ağırlık | Yaklaşık 200-500 gram |
| çıktı sayısı | 16 Dijital Çıkış |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Yönetim arayüzü | Web GUI, SNMP, CLI |
| Güç | 2 |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |