| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
|---|---|
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση οθόνης / DIN Rail |
| Διαστάσεις | 200mm x 150mm x 100mm |
| τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
|---|---|
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση οθόνης / DIN Rail |
| Διαστάσεις | 200mm x 150mm x 100mm |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Προστασία | IP20 έως IP65 |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Θύρες Ethernet | 8 έως 24 θύρες |
| Βάρος | Περίπου 200-500 γραμμάρια |