| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
|---|---|
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| type | Automatiseringsysteem |
|---|---|
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Installatie | Paneelmontage / DIN-rail |
| Afmetingen | 200 mm x 150 mm x 100 mm |
| type | Automatiseringsysteem |
|---|---|
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Installatie | Paneelmontage / DIN-rail |
| Afmetingen | 200 mm x 150 mm x 100 mm |
| Communicatieprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP20 tot en met IP65 |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
| Ethernet-poorten | 8 tot 24 poorten |
| Gewicht | Ongeveer 200-500 gram |