| Λειτουργία | Αυτοματοποιεί βιομηχανικές διαδικασίες και μηχανήματα |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Πρότυπα ασφαλείας | CE, UL, ROHS συμβατά |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 100mm x 75mm x 50mm |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms έως 10 ms |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικές Έξοδοι |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικές Έξοδοι |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικές Έξοδοι |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικές Έξοδοι |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακές θύρες |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Εφαρμογή | Έλεγχος διαδικασιών |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |