| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Montaj | DIN Ray / Panel Montajı |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Yanıt Zamanı | 1 ms ila 10 ms |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Ölçeklenebilirlik | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri Bağlantı Noktaları |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Montaj | DIN Ray veya Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon ve Kontrol Sistemleri |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
|---|---|
| Garanti | 1-3 yıl üretici garantisi |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Başvuru | İşlem kontrolü |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
|---|---|
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |