| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Bağlantı | Uzaktan İzleme ve Kontrolü Destekler |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Yanıt Zamanı | milisaniye |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Koruma | ben |
| Garanti | 1 yıl üretici garantisi |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
|---|---|
| Kurulum türü | Panele Monte, Rafa Monte |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
|---|---|
| Güç tüketimi | 5W - 20W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| kategori | otomasyon sistemleri |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal Muhafaza |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ağırlık | Yaklaşık. 0,5 ila 1,5 kg |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |