| Uitgangstype | Relais |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Garantie | 1-3 jaar fabrieksgarantie |
| Communicatieprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Afmetingen | Varieert per model |
| Communicatieprotocollen | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Milieubescherming | IP65 |
| Maat | 7 ″ |
| Productnaam | Human Machine Interface (HMI) |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP20 tot en met IP65 |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Uitgangspunten | 16DO |
| Storagecapaciteit | 8 GB Flash-geheugen |
|---|---|
| Ondersteunde protocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Certificeringen | CE, UL, ROHS |
| Weergavetype | Touchscreen LCD |
| Interface | RS422, RS232, Ethernet, USB en SD-geheugenkaart |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, seriële poort |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Uitgangspunten | 16DO |
| Afmetingen | Varieert per model |
| Programmeertaal | Ladderlogica, gestructureerde tekst |
| Levertijd | 5-7 Werkdag |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10 stuks 1 week |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Merknaam | Siemens |
| Montagetype | Paneelmontage |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 70 ° C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Gewicht | 500 Gram |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, overbelastingsbeveiliging |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, seriële poort |
| Ingangsspanningsbereik | 100-240 V AC |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Programmeertaal | Ladderlogica, gestructureerde tekst |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |