| Punkty wyjściowe | 20 |
|---|---|
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| Język programowania | Logika drabinkowa, tekst strukturalny |
| Zakres częstotliwości | 0-400 Hz |
| Moc | 2 |
| Waga | Około. 0,5 do 1,5kg |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Przemysł | PRODUKCJA |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Integracja | SCADA, systemy MES |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Standardy zgodności | CE, UL, Rohs |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Montowanie | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Napięcie robocze | Do 36 kV |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Napięcie robocze | Do 36 kV |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Napięcie robocze | Do 36 kV |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Napięcie robocze | Do 36 kV |
| Typ wejścia | Wejście cyfrowe, wejście analogowe |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Napięcie robocze | Do 36 kV |