| Σημεία Εξόδου | 20 |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Εξουσία | 2 |
| Βάρος | Περίπου 0,5 έως 1,5 κιλό |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |