| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Βάρος | Περίπου 0,5 έως 1,5 κιλό |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Μέρος Αρ | D2-32TD1 |
|---|---|
| Μνήμη | 512 KB |
| Output_Type | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Ρεύμα παροχής | 10mA έως 100mA |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό, αλουμίνιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Τύπος εξόδου | Κανονικά ανοιχτό (ΟΧΙ), Κανονικά κλειστό (NC) |
| Πεδίο μέτρησης | Διαφέρει ανάλογα με τον τύπο του αισθητήρα |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
|---|---|
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση οθόνης / DIN Rail |
| Διαστάσεις | 200mm x 150mm x 100mm |