| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
| Waga | Około. 0,5 do 1,5kg |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Nr części | D2-32TD1 |
|---|---|
| Pamięć | 512 kB |
| Typ_wyjścia | Cyfrowe i analogowe |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Prąd zasilania | 10mA do 100mA |
|---|---|
| Tworzywo | Stal nierdzewna, plastik, aluminium |
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| Typ wyjścia | Normalnie otwarty (NO), normalnie zamknięty (NC) |
| Zakres pomiaru | Różni się w zależności od typu czujnika |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| typ | System automatyzacji |
|---|---|
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Instalacja | Kolejka do mocowania panelu / din |
| Wymiary | 200 mm x 150 mm x 100 mm |
| typ | System automatyzacji |
|---|---|
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Instalacja | Kolejka do mocowania panelu / din |
| Wymiary | 200 mm x 150 mm x 100 mm |