| κατηγορία | Εξοπλισμός αυτοματισμού |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Numberofi/Ochannels | 16 έως 128 |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Προστασία | εγώ |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Διεπαφή δικτύου | Θύρες Ethernet 10/100/1000 Mbps |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Σημεία Εξόδου | 20 |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Επίδειξη | 7 |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131, ISO 9001 |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Προστασία | εγώ |
| Εγγύηση | 1 έτος εγγύηση κατασκευαστή |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
|---|---|
| Θύρες Ethernet | 8 έως 24 θύρες |
| Κατανάλωση ρεύματος | λιγότερο από 10w |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
|---|---|
| Διεπαφή διαχείρισης | Web GUI, SNMP, CLI |
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |