| kategori | otomasyon ekipmanları |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Tip | Otomasyon Sistemi |
| Sayıofi/Okanallar | 16 ila 128 |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
|---|---|
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Koruma | ben |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Ağ arayüzü | 10/100/1000 Mbps Ethernet bağlantı noktaları |
| Renk | Normal |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Protokol desteği | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Çıkış Noktaları | 20 |
|---|---|
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Görüntülemek | 7 |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| Uyumluluk standartları | IEC 61131, ISO 9001 |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Koruma | ben |
| Garanti | 1 yıl üretici garantisi |
| Montaj | DIN Ray / Panel Montajı |
|---|---|
| Ethernet bağlantı noktaları | 8 ila 24 bağlantı noktası |
| Güç tüketimi | 10W'tan az |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Tip | Otomasyon Sistemi |
|---|---|
| Yönetim arayüzü | Web GUI, SNMP, CLI |
| Girdi Sayısı | 16 Dijital Giriş |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |