| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Uzaktan İzleme |
|---|---|
| Bağlantı | Kablolu ve kablosuz bağlantıları destekler |
| Endüstri | Üretim |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| Boyutlar | 200 mm x 150 mm x 75 mm |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Ölçeklenebilirlik | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| Yönetim arayüzü | Web GUI, SNMP, CLI |
| Ortam sıcaklığı | -35°C ila 55°C |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Ağ arayüzü | 10/100/1000 Mbps Ethernet bağlantı noktaları |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
|---|---|
| UserInterface | HMI (İnsan Makine Arayüzü), Dokunmatik Ekran |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Protokol desteği | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Görüntülemek | 7 |
| Ethernet bağlantı noktaları | 8 ila 24 bağlantı noktası |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Çıkış Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| İletişim derecesi | 6A (24V DC/240V AC) |
| Besleme Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 22,5 mm |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | 6 bir |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ila +60°C |
| Montaj Tipi | IP65 |
| Giriş Gerilim Aralığı | 100-240VAC |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| ağırlık | 0,5 ila 1,5 kg |
| Besleme Gerilimi | 24 V DC |
| Boyutlar | 98 mm (Y) x 22,5 mm (G) x 120 mm (D) |
| Güvenlik çıkışları | 3 N/A, 1 N/K |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 24 VAC/DC |
| Güç Tüketimi | 3,5 VA (AC) / 2,0 W (DC) |
| Boyutlar | 22,5 mm x 94,0 mm x 121,0 mm |
| Ortam sıcaklığı | -35°C ila 55°C |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
|---|---|
| kategori | otomasyon sistemleri |
| Çalışma voltajı | 36 kV'ye kadar |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |