| Userinterface | Ekran dotykowy HMI / zdalny monitoring |
|---|---|
| Łączność | Obsługuje połączenia przewodowe i bezprzewodowe |
| Przemysł | PRODUKCJA |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Wymiary | 200 mm x 150 mm x 75 mm |
| Certyfikaty | CE, UL, Rohs |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| Interfejs zarządzania | Internetowy interfejs graficzny, SNMP, CLI |
| Temperatura otoczenia | -35°C do 55°C |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
| Interfejs sieciowy | Porty Ethernet 10/100/1000Mbps |
| Typ wyjścia | Przekaźnik, tranzystor, analogowy |
|---|---|
| Userinterface | HMI (interfejs człowiek-maszyna), ekran dotykowy |
| Język programowania | Logika drabinkowa, tekst strukturalny |
| Obsługa protokołu | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Wyświetlacz | 7 |
| Porty Ethernet | 8 do 24 portów |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ wyjścia | Wyjścia przekaźnikowe, tranzystorowe, analogowe |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Ocena kontaktu | 6A (24V DC/240V AC) |
| Napięcie zasilania | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Szerokość | 22,5 mm |
| Maksymalny prąd przełączania | 6 A |
| Temperatura robocza | -10 do +60°C |
| Typ mocowania | Szyna DIN |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| waga | 0,5 do 1,5kg |
| Napięcie zasilania | 24 V DC |
| Wymiary | 98 mm (wys.) x 22,5 mm (szer.) x 120 mm (gł.) |
| Wyjścia bezpieczeństwa | 3 zestyki, 1 zestyki |
|---|---|
| Napięcie robocze | 24 V AC/DC |
| Zużycie energii | 3,5 VA (AC) / 2,0 W (DC) |
| Wymiary | 22,5 mm x 94,0 mm x 121,0 mm |
| Temperatura otoczenia | -35°C do 55°C |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
|---|---|
| Kategoria | systemy automatyki |
| Napięcie robocze | Do 36 kV |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |