| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal Muhafaza |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Hafıza | 1 |
|---|---|
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| ağırlık | 500 Gram |
| İşlev | Endüstriyel süreçleri otomatikleştirir |
| Ağ arayüzü | 10/100/1000 Mbps Ethernet bağlantı noktaları |
|---|---|
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
|---|---|
| Hafıza | 1 |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Montaj | DIN Ray veya Panel Montajı |
|---|---|
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Koruma derecesi | IP65 |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Güç kaynağı | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Girdi Sayısı | 16 ila 64 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkış |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| Garanti | 1-3 yıl üretici garantisi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Montaj | DIN Ray / Panel Montajı |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri Bağlantı Noktaları |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |