| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό και μεταλλικό περίβλημα βιομηχανικής ποιότητας |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Μνήμη | 1 |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| βάρος | 500 γραμμάρια |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιεί τις βιομηχανικές διαδικασίες |
| Διεπαφή δικτύου | Θύρες Ethernet 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
|---|---|
| Μνήμη | 1 |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Προστασία | IP65 |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Τροφοδοτικό | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| NumberofInputs | 16 έως 64 |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογική Έξοδος |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακές θύρες |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |