| Τροφοδοτικό εισόδου | 220V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| πλάτος | 450 |
| Κατασκευή | ΜΜ |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική εφαρμογή |
| ΕΜΒΟΛΟ | 480 GB |
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Τάση εξόδου | 0-480V |
| Σύνδεση επεξεργασίας | M20x1.5, G1/4, 1/4npt |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3000 σ.α.λ |
| Μέρος Αρ | C2.122.1311 |
| Παραγωγή | ≤ 15mA (5.0) |
| Ονομαστική ροπή | 0.64N.m |
| Εφαρμογή | Ρομποτική, Μηχανήματα CNC, Εξοπλισμός Αυτοματισμού |
|---|---|
| Εύρος ισχύος | 0,4-250 kw |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερένταση, υπέρταση, υπερθέρμανση, βραχυκύκλωμα |
| Μέγεθος | 2.5 |
| Συνθήκες | Νέα αυθεντική συσκευασία σφραγισμένη |
| Τιμή εργοστασίου | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Σκληρή πλάκα αλουμινίου 2mm |
| Ονομαστική ροπή | 6.0N.m |
| χρήση | Βιομηχανικός |
| Μέθοδος ελέγχου | PWM |
| Φέρουσα συχνότητα | 0,5 khz-16 khz |
|---|---|
| Κατηγορία προστασίας | IP20 έως IP65 |
| Τάση εισόδου | AC 110V/220V ή DC 24V/48V |
| Μέγιστη συχνότητα | 500Hz |
| Εναλλασσόμενη τάση | 208-230 / 240 V,220/380V,60V,AC220V |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα φλάντζας |
| Δυναμικό | 24V |
| ΚΥΚΛΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ | ΣΥΝΕΧΗΣ |
| Άνοδος θερμοκρασίας | 80degree max |
| Τύπος | Ηλεκτρονικό στοιχείο |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Τάση εισόδου | 200-240V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
| Λειτουργία ελέγχου | Θέση/ταχύτητα/ροπή |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |
| Βάρος | 200 g |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Μέρος Αρ | Ε-01D |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |