| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 2094-BM01-S |
| Ετικέτα | Άλεν-Μπράντλεϊ |
| Κατασκευαστής | Ρόκγουελ Αυτοματοποίηση |
| Τύπος προϊόντος | Κινητική 6000 μονάδα άξονα |
| Τάξη τάσης | Διάταξη 400 V εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Ονομαστική τάση εισόδου | 650V συνεχής |
| Εισαγωγική τάση εναλλασσόμενου ρεύματος | 360-480V εναλλασσόμενη (3-Φάσης) |
| Κατηγορία ρεύματος του μετατροπέα | 9Α |
| Συνεχή ρεύμα εξόδου (RMS) | 6.1Α |
| Συνεχή ρεύμα εξόδου (0-πίκ) | 8.6Α |
| Πύργος μέγιστης ισχύος (σειρά Α) | 9.2Α |
| Σημαντικό ρεύμα εξόδου (σειρά B/C) | 15.3Α |
| Συνεχή ισχύς εξόδου | 30,9 kW |
| Καταπολέμηση της εξουσίας | 57-126W |
| Διάμετρος ζώνης κυκλώματος ταχύτητας | 500 Hz |
| Τρέχον εύρος ζώνης βρόχου | 1300 Hz |
| Εσωτερική συνεχής ισχύς ρύθμισης | 50W |
| Εσωτερική μέγιστη ισχύς διακόπτη | 5.6kW |
| Εσωτερική αντίσταση ρύθμισης | 115Ω |
| Κατηγορία ρεύματος βραχυκυκλώματος | 200000A (RMS) Συμμετρική |
| Αποτελεσματικότητα | 98% |
| Κλάση προστασίας. | IP20 |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0~50°C (32~122°F) |
| Σχετική υγρασία | 5~95% RH (μη συμπυκνωτικό) |
| Υψόμετρο (χωρίς υποβάθμιση) | 1000 μέτρα (3281 πόδια) |
| Υψόμετρος (αποβαθμισμένος) | 3000 μέτρα (9843 πόδια) |
| Βάρος | 70,01 κιλά (3,18 κιλά) |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ασφαλής απενεργοποίηση ροπής (STO) · Αναγεννητική πέδηση · Θερμική προστασία · Πολλαπλή στροφή απόλυτος κωδικοποιητής · SERCOS/EtherNet/IP επικοινωνία |
| Κατάσταση κύκλου ζωής | Διακόπηκε (31 Δεκεμβρίου 2023) |