| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Deelnummer | 2094-BM01-S |
| Merken | Allen-Bradley |
| Vervaardiging | Rockwell Automation |
| Productsoort | Kinetix 6000-assenmodule |
| Spanningsklasse | Klasse 400 V wisselstroom |
| Nominale invoerspanning | 650 V gelijkstroom |
| AC-invoerspanning | 360-480V wisselstroom (3-fase) |
| Inverterstroom | 9A |
| Continu-uitgangsstroom (RMS) | 6.1A |
| Continu-uitgangsstroom (0-piek) | 8.6A |
| Piek-uitgangsstroom (serie A) | 9.2A |
| Piek-uitgangsstroom (serie B/C) | 15.3A |
| Continu uitgangsvermogen | 30,9 kW |
| Machtverlies | 57-126W |
| Bandbreedte van de snelheidslus | 500 Hz |
| Huidige lusbandbreedte | 1300 Hz |
| Interne shuntcontinuumpotentie | 50 W |
| Intern Shunt Peak Power | 5.6 kW |
| Interne shuntweerstand | 115Ω |
| Kortsluitingsstroom | 200000A (RMS) symmetrisch |
| Efficiëntie | 98% |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Werktemperatuur | 0~50°C (32~122°F) |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5~95% RH (niet-condenserend) |
| Hoogte (geen verlaging) | 1000m (3281ft) |
| Hoogte (afgenomen) | 3000m (9843ft) |
| Gewicht | 70,01 lbs (3,18 kg) |
| Belangrijkste kenmerken | Veilig momentverlies (STO); regeneratief remmen; thermische bescherming; absolute encoder voor meerdere bewegingen; SERCOS/EtherNet/IP-communicatie |
| Levenscyclusstatus | Afgesloten (31 december 2023) |