| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer części | 2094-BM01-S |
| Marka | Allen-Bradley |
| Producent | Rockwell Automation |
| Typ produktu | Moduł osi Kinetix 6000 |
| Klasa napięcia | Klasa 400V AC |
| Nominalne napięcie wejściowe | 650V DC |
| Napięcie wejściowe AC | 360-480V AC (3-fazowe) |
| Prąd znamionowy falownika | 9A |
| Ciągły prąd wyjściowy (RMS) | 6.1A |
| Ciągły prąd wyjściowy (0-szczytowy) | 8.6A |
| Szczytowy prąd wyjściowy (seria A) | 9.2A |
| Szczytowy prąd wyjściowy (seria B/C) | 15.3A |
| Ciągła moc wyjściowa | 3.9kW |
| Rozpraszanie mocy | 57-126W |
| Szerokość pasma pętli prędkości | 500Hz |
| Szerokość pasma pętli prądu | 1300Hz |
| Ciągła moc wewnętrznego hamulca | 50W |
| Szczytowa moc wewnętrznego hamulca | 5.6kW |
| Rezystor wewnętrznego hamulca | 115Ω |
| Znamionowy prąd zwarciowy | 200000A (RMS) symetryczny |
| Sprawność | 98% |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | 0~50°C (32~122°F) |
| Wilgotność względna | 5~95% RH (bez kondensacji) |
| Wysokość (bez obniżenia parametrów) | 1000m (3281ft) |
| Wysokość (z obniżeniem parametrów) | 3000m (9843ft) |
| Waga | 7.01 funta (3.18kg) |
| Kluczowe cechy | Bezpieczne wyłączenie momentu obrotowego (STO); Hamowanie regeneracyjne; Ochrona termiczna; Enkoder absolutny wieloobrotowy; Komunikacja SERCOS/EtherNet/IP |
| Status cyklu życia | Wycofany (31 grudnia 2023 r.) |