| Parametre | Değer |
|---|---|
| Parça Numarası | 2094-BM01-S |
| Marka | Allen-Bradley |
| Üretici | Rockwell Automation |
| Ürün Tipi | Kinetix 6000 Aks Modülü |
| Voltaj Sınıfı | 400V AC Sınıfı |
| Nominal Giriş Voltajı | 650V DC |
| AC Giriş Voltajı | 360-480V AC (3 Fazlı) |
| İnvertör Akım Değeri | 9A |
| Sürekli Çıkış Akımı (RMS) | 6.1A |
| Sürekli Çıkış Akımı (0-Tepe) | 8.6A |
| Tepe Çıkış Akımı (Seri A) | 9.2A |
| Tepe Çıkış Akımı (Seri B/C) | 15.3A |
| Sürekli Çıkış Gücü | 3.9kW |
| Güç Kaybı | 57-126W |
| Hız Döngüsü Bant Genişliği | 500Hz |
| Akım Döngüsü Bant Genişliği | 1300Hz |
| Dahili Şönt Sürekli Gücü | 50W |
| Dahili Şönt Tepe Gücü | 5.6kW |
| Dahili Şönt Direnci | 115Ω |
| Kısa Devre Akım Değeri | 200000A (RMS) Simetrik |
| Verimlilik | 98% |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50°C (32~122°F) |
| Bağıl Nem | 5~95% RH (Yoğuşmasız) |
| Rakım (Düşürme Yok) | 1000m (3281ft) |
| Rakım (Düşürmeli) | 3000m (9843ft) |
| Ağırlık | 7.01 lbs (3.18kg) |
| Ana Özellikler | Güvenli Tork Kapalı (STO); Rejeneratif Frenleme; Termal Koruma; Çok Turlu Mutlak Enkoder; SERCOS/EtherNet/IP İletişimi |
| Yaşam Döngüsü Durumu | Durduruldu (31 Ara 2023) |