| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |