| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
|---|---|
| Wysokość | Do 1000 metrów bez obniżania wartości znamionowych |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Kolor | Normalna |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 220 V, 380 V, 480 V AC |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |