| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |