| Çıkış Gerilimi | 0-480VAC |
|---|---|
| Rakım | Değer kaybı olmadan 1000 metreye kadar |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Renk | Normal |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 220V, 380V, 480V AC |
| Çıkış Gerilimi | 0-480VAC |
|---|---|
| Rakım | Değer kaybı olmadan 1000 metreye kadar |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Renk | Normal |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 220V, 380V, 480V AC |
| Çıkış Gerilimi | 0-480VAC |
|---|---|
| Rakım | Değer kaybı olmadan 1000 metreye kadar |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Renk | Normal |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 220V, 380V, 480V AC |
| Çıkış Gerilimi | 0-480VAC |
|---|---|
| Rakım | Değer kaybı olmadan 1000 metreye kadar |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Renk | Normal |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 220V, 380V, 480V AC |
| Çıkış Gerilimi | 0-480VAC |
|---|---|
| Rakım | Değer kaybı olmadan 1000 metreye kadar |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Renk | Normal |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 220V, 380V, 480V AC |
| Çıkış Gerilimi | 0-480VAC |
|---|---|
| Rakım | Değer kaybı olmadan 1000 metreye kadar |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Renk | Normal |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 220V, 380V, 480V AC |
| Çıkış Gerilimi | 0-480VAC |
|---|---|
| Rakım | Değer kaybı olmadan 1000 metreye kadar |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Renk | Normal |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 220V, 380V, 480V AC |
| Çıkış Gerilimi | 0-480VAC |
|---|---|
| Rakım | Değer kaybı olmadan 1000 metreye kadar |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Renk | Normal |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 220V, 380V, 480V AC |
| Çıkış Gerilimi | 0-480VAC |
|---|---|
| Rakım | Değer kaybı olmadan 1000 metreye kadar |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Renk | Normal |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 220V, 380V, 480V AC |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |