| Protectionrating | IP65 |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Userinterface | HMI Touchscreen / Remote Monitoring |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Protectionrating | IP65 |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Userinterface | HMI Touchscreen / Remote Monitoring |
| Humidityrange | 5% To 95% Non-condensing |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
|---|---|
| Altitude | Up To 1000 Meters Without Derating |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Color | Normal |
| Inputvoltage | Typically 220V, 380V, 480V AC |