| Ethernet Ports | 8 To 24 Ports |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Communication Protocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Networkinterface | 10/100/1000 Mbps Ethernet Ports |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |