| Typ | System automatyzacji |
|---|---|
| Interfejs zarządzania | Internetowy interfejs graficzny, SNMP, CLI |
| Liczba wejść | 16 wejść cyfrowych |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Porty Ethernet | 8 do 24 portów |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Interfejs sieciowy | Porty Ethernet 10/100/1000Mbps |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Standardy bezpieczeństwa | CE, UL, ROHS zgodny |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Instalacja | Kolejka do mocowania panelu / din |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |