| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Kategoria | Sprzęt automatyki |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI/interfejs oprogramowania |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Kategoria | Automatyzacja |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
|---|---|
| Standardy zgodności | IEC 61131, ISO 9001 |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Typ | System automatyzacji |
|---|---|
| Interfejs zarządzania | Internetowy interfejs graficzny, SNMP, CLI |
| Liczba wejść | 16 wejść cyfrowych |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |