| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
|---|---|
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| Tip | Otomasyon Sistemi |
| Ölçeklenebilirlik | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Güvenlik standartları | CE, UL, ROHS uyumlu |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| kategori | otomasyon ekipmanları |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Yazılım Arayüzü |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Kontrol türü | Programlanabilir Lojik Denetleyici (PLC) |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Çalışma voltajı | 36 kV'ye kadar |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| İletişim derecesi | 6A (24V DC/240V AC) |
|---|---|
| Kontrol türü | Programlanabilir Lojik Denetleyici (PLC), Dağıtılmış Kontrol Sistemi (DCS), SCADA |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Kurulum | Panel montajı / din rayı |
|---|---|
| Kontrol türü | Programlanabilir Lojik Denetleyici (PLC) |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| çıktı sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkış |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 24 VAC/DC |
| giriş sayısı | 16 dijital giriş |
| Sertifikalar | CE, UL, RoHS |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
|---|---|
| Uyumluluk standartları | IEC 61131, ISO 9001 |
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |