| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| κατηγορία | Εξοπλισμός αυτοματισμού |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος λογικός ελεγκτής (PLC) |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Αντίσταση κραδασμών | 30 γρ., 11 ms |
| Τάση λειτουργίας | Έως 36 kV |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Βαθμολογία επαφής | 6A (24V DC/240V AC) |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής (PLC), Σύστημα Κατανεμημένου Ελέγχου (DCS), SCADA |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογική Έξοδος |
| Αντίσταση κραδασμών | 30 γρ., 11 ms |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
|---|---|
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131, ISO 9001 |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
|---|---|
| Διεπαφή διαχείρισης | Web GUI, SNMP, CLI |
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |