| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Αρμονία | Υποστηρίζει ενσωμάτωση με διάφορους αισθητήρες και ενεργοποιητές |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος λογικός ελεγκτής (PLC) |
|---|---|
| Προστασία | εγώ |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, RoHS |
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 10 W |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
|---|---|
| Υψόμετρο | Έως 1000 μέτρα χωρίς μείωση |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 220V, 380V, 480V AC |