| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Διαστάσεις | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Σημεία εισόδου | 36 σημεία. |
| Διασύνδεση | RS422, κάρτα RS232, Ethernet, USB και SD |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
|---|---|
| Αποθήκη | Μνήμη Flash 8 GB |
| Χωρητικότητα μνήμης | 128 MB RAM, 512 MB Flash |
| περικλείοντας | IP65 |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικές Έξοδοι |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms έως 10 ms |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms έως 10 ms |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακός, ανάλογο |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική κλίμακας, μπλοκ συναρτήσεων, δομημένο κείμενο |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | λιγότερο από 10ms |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Εφαρμογή | ΕΛΕΓΧΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΕΡΓΑΣΙΑΣ |