| Renk | Normal |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Endüstri | Üretim |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Boyutlar | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Giriş Noktaları | 36 puan. |
| Arayüz | RS422, RS232, Ethernet, USB ve SD kart |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
|---|---|
| Depo | 8 GB Flaş Bellek |
| Bellek kapasitesi | 128 MB RAM, 512 MB Flaş |
| Muhafaza derecelendirmesi | IP65 |
| Renk | Normal |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
|---|---|
| Tip | Otomasyon Sistemi |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Yanıt Zamanı | 1 ms ila 10 ms |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Yanıt Zamanı | 1 ms ila 10 ms |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital, Analog |
| Montaj tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| kategori | Otomasyon ve Kontrol Sistemleri |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Bloğu, Yapılandırılmış Metin |