| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 PCS |
| Marka adı | Schneider |
| Sertifika | Brand new original |
| Renk | Normal |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Hafıza | 50 kB |
|---|---|
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Renk | Normal |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Toplam Puan | 60 puan. |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Üreticisi | Siemens |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| İletişim protokolleri | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, CANopen |
| Parça Numarası | MMS 6110 |
|---|---|
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Ekran Arayüzü | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| İletişim protokolleri | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Tip | Otomasyon Sistemi |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Modeli | S7-1200 |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri Bağlantı Noktaları |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| İletişim protokolü | Modbus TCP/IP |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Modeli | S7-1200 |