| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| İletişim protokolü | Modbus TCP/IP |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Modeli | S7-1200 |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri Bağlantı Noktası |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Montaj | DIN Ray / Panel Montajı |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Garanti | 1-3 yıl üretici garantisi |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Boyutlar | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Depolama sıcaklığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| İletişim portları | Ethernet, USB, RS-232, RS-485 |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
|---|---|
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| işletim sistemi | Gömülü Linux |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| İletişim protokolleri | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Çevre koruma | IP65 |
| Boyut | 7" |
| Ürün adı | İnsan Makinesi Arayüzü (HMI) |
| Malzeme | ABS Plastik |
|---|---|
| Ağırlık | 500 Gram |
| Giriş türü | Kapasitif Dokunmatik |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 60 saniye boyunca %150 |
| Arayüz | RS422, RS232, Ethernet, USB ve SD kart |