| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, seriële poort |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Montage | DIN-rail / paneelmontage |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
|---|---|
| Voeding | 24V gelijkstroom / 110-240V wisselstroom |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Integratie | SCADA, MES-systemen |
| Onderdeelnr | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Uitgangspunten | 16DO |
| Afmetingen | Varieert per model |
| Programmeertaal | Ladderlogica, gestructureerde tekst |
| Uitgangstype | Relais |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Garantie | 1-3 jaar fabrieksgarantie |
| Communicatieprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Afmetingen | Varieert per model |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
|---|---|
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
| Bewaartemperatuur | -30 ° C tot 70 ° C |
| Communicatiepoorten | Ethernet, USB, RS-232, RS-485 |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Frequentiebereik | 0 tot 400 Hz |
|---|---|
| Certificeringen | CE, UL, ROHS |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Invoerpunten | 36DI |
| Communicatieprotocollen | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Milieubescherming | IP65 |
| Maat | 7 ″ |
| Productnaam | Human Machine Interface (HMI) |
| Materiaal | ABS-kunststof |
|---|---|
| Gewicht | 500 Gram |
| Invoertype | Capacitieve aanraking |
| Overbelastingscapaciteit | 150% gedurende 60 seconden |
| Interface | RS422, RS232, Ethernet, USB en SD-geheugenkaart |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Invoerpunten | 36DI |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |