| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus TCP/IP |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή Θύρα |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Σύνολο πόντων | 60 σημεία. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 190mm x 140mm x 40mm |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 70 ° C |
| Επικοινωνιακά λιμάνια | Ethernet, USB, RS-232, RS-485 |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0 έως 400 Hz |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Προστασία του περιβάλλοντος | IP65 |
| Μέγεθος | 7 ″ |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπινης μηχανής (HMI) |
| Υλικό | Πλαστικό ABS |
|---|---|
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Τύπος εισόδου | Χωρητική αφή |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% για 60 δεύτερα. |
| Διασύνδεση | RS422, κάρτα RS232, Ethernet, USB και SD |