| Industrie | PRODUCTIE |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Naleving van veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Invoerpunten | 36 punten. |
| Interface | RS422, RS232, Ethernet, USB en SD-geheugenkaart |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
|---|---|
| Storagecapaciteit | 8 GB Flash-geheugen |
| Geheugencapaciteit | 128 MB RAM, 512 MB Flash |
| Behuizing | IP65 |
| Kleur | Normaal |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoge uitgangen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
|---|---|
| Type | Automatiseringsysteem |
| Communicatieprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Afmetingen | Varieert per model |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Reactietijd | 1 ms tot 10 ms |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Afmetingen | Varieert per model |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Reactietijd | 1 ms tot 10 ms |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
|---|---|
| Invoertype | Digitaal, Analogon |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| categorie | Automatisering en besturingssystemen |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblok, gestructureerde tekst |
| Type | Automatiseringsysteem |
|---|---|
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Reactietijd | minder dan 10ms |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Sollicitatie | INDUSTRIËLE PROCESBEHEERSING |