| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Μέρος Αρ | 750-667/000-003 |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Εισδοτική τάση | 24V DC |
| Σημεία εισόδου | 16DI |
| Χρώμα | Κανονικός |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1-20 ΤΕΜ 1 εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Γερμανία/Κίνα |
| Μάρκα | Siemens |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| DisplayInterface | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγές μέγεθος |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος τοποθέτησης | Ράγα DIN |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms έως 10 ms |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακός, ανάλογο |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |