| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | AC240-360V. |
| Σημεία Εξόδου | 20 |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Μέρος Αρ | 1$ος-pb3-104 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| κατανάλωση ενέργειας | 6 W |
| CPU_Speed | 100 MHz |
|---|---|
| Μνήμη | 50 KB |
| Βάρος | 300 g |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Είσοδος_Τύπος | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Εξόδου | 20 |
| Μνήμη | 1 |
| Expansion_Modules_Supported | αληθής |
|---|---|
| Επικοινωνία_Πρωτόκολλα | Ethernet/IP, Modbus, Profibus |
| CPU_Type | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και αερίου |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Αξιοπιστία | Περιττά εξαρτήματα για υψηλή διαθεσιμότητα |
|---|---|
| Βιομηχανίες εφαρμογών | Πετρέλαιο & Αέριο, Χημικά, Παραγωγή Ηλεκτρικής Ενέργειας, Επεξεργασία Νερού, Μεταποίηση |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Ενσωματώνεται με συστήματα SCADA, MES, ERP |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένος έλεγχος βιομηχανικών διεργασιών |
| Συντήρηση | Απομακρυσμένα διαγνωστικά και online συντήρηση |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
|---|---|
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |