| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | AC240-360V. |
| Uitgangspunten | 20 |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Onderdeelnr | Eerste-pb3-104 |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| energieverbruik | 6 W |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
|---|---|
| Geheugen | 50 kB |
| Gewicht | 300 g |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Certificeringen | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Type | Automatiseringsysteem |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Uitgangspunten | 20 |
| Geheugen | 1 |
| Uitbreidingsmodules_ondersteund | WAAR |
|---|---|
| Communicatie_Protocollen | Ethernet/IP, Modbus, Profibus |
| CPU-type | Met microprocessor |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Betrouwbaarheid | Redundante componenten voor hoge beschikbaarheid |
|---|---|
| Toepassingindustrieën | Olie en gas, chemie, energieopwekking, waterbehandeling, productie |
| Integratiemogelijkheden | Integreert met SCADA-, MES- en ERP-systemen |
| Functie | Geautomatiseerde controle van industriële processen |
| Onderhoud | Diagnose op afstand en online onderhoud |
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
|---|---|
| Montage | DIN-rail- of paneelmontage |
| Uitgangspunten | 16DO |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Gebruikersinterface | HMI-aanraakscherm / bewaking op afstand |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |