| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| pobór energii | 5 W |
| Napięcie zasilania | AC240-360V. |
| Punkty wyjściowe | 20 |
| Liczba_wejść | 14 |
| Nr części | SST-PB3-104 |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| pobór energii | 6 W |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
|---|---|
| Pamięć | 50kB |
| Waga | 300 g |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Typ_wejściowy | Cyfrowe i analogowe |
| Certyfikaty | CE, UL, Rohs |
|---|---|
| Typ | System automatyzacji |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Punkty wyjściowe | 20 |
| Pamięć | 1 |
| Obsługiwane moduły rozszerzeń | PRAWDA |
|---|---|
| Komunikacja_Protokoły | Ethernet/IP, Modbus, Profibus |
| Typ_procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Niezawodność | Nadmiarowe komponenty zapewniające wysoką dostępność |
|---|---|
| Branże zastosowań | Ropa naftowa i gaz, chemia, wytwarzanie energii, uzdatnianie wody, produkcja |
| Możliwość integracji | Integruje się z systemami SCADA, MES, ERP |
| Funkcjonować | Zautomatyzowane sterowanie procesami przemysłowymi |
| Konserwacja | Zdalna diagnostyka i konserwacja online |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
|---|---|
| Montowanie | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI / zdalny monitoring |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |