| Outputmethode | transistor |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
| Programmeringstaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Outputmethode | transistor |
|---|---|
| Gewicht | 0,15 kg |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| CPU-type | CPU 1214C |
| Vervaardiging | Siemens |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| ScanTime | Meestal 1 tot 10 milliseconden |
| Montagetype | DIN-rail- of paneelmontage |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Invoerpunten | 36DI |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
|---|---|
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| CPU-type | CPU 1214C |
| montage_type | DIN-rail |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| ScanTime | Meestal 1 tot 10 ms |
|---|---|
| Uitgangspunten | 24 punten. |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulair met I/O-uitbreidingsmodules |
| Uitgangstype | Relais |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Toepassingsgebieden | Productieautomatisering, procescontrole, robotica |
|---|---|
| Invoerpunten | 28 |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Processortype | Met microprocessor |
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek |
|---|---|
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Kleur | Normaal |
| energieverbruik | 5 W |
| Model | S7-1200 |
| Montagetype | DIN-rail- of paneelmontage |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Uitvoertype | Digitaal en analoog |
| Toepassingsgebieden | Productieautomatisering, procescontrole, robotica |
| Invoertype | Digitaal en analoog |