| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
|---|---|
| Type | Automatiseringsysteem |
| Communicatieprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Type | Automatiseringsysteem |
|---|---|
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Reactietijd | minder dan 10ms |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Sollicitatie | INDUSTRIËLE PROCESBEHEERSING |
| Communicatieprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, serieel |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram (FBD), gestructureerde tekst |
|---|---|
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, overbelastingsbeveiliging |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoge uitgangen |
| Communicatieprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Voeding | 24 V gelijkstroom, 110 V wisselstroom, 220 V wisselstroom |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Uitvoertype | Digitale uitgang, analoge uitgang |
| Sollicitatie | Productie, procescontrole |
| Afmetingen | Varieert per model |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Reactietijd | 1 ms tot 10 ms |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Voeding | 24 V gelijkstroom, 110 V wisselstroom, 220 V wisselstroom |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Besturingstype | Programmable Logic Controller (PLC), gedistribueerd besturingssysteem (DCS), SCADA |
| Uitvoertype | Digitale uitgang, analoge uitgang |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Uitgangstype | Relais |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Veiligheidsnormen | CE, UL, ROHS -compatibel |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Bescherming | I |
| Certificeringen | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, overbelastingsbeveiliging |
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
|---|---|
| Onderdeelnr | PT5501A |
| montage_type | DIN-rail |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Reactietijd | 1 ms |