| Theorie | Temperatuursensor, weerstandsthermometer, infraroodthermometer, temperatuurzender, temperatuurregela |
|---|---|
| Gebruik | Industrieel, Wandmontage, Temperatuursensor |
| Temperatuurbereik | -50 °C ~ 300 °C, 0~300℃, -32~280°C (-26~536°F), -200℃-1800℃, -40 tot 1700℃ |
| Nauwkeurigheid | ±1,0,1%,±0,5,±1,5% of ± 1,5°C Welke van beide het grootst is,±0,5%FS |
| Type | pt100, K/T/N/E/R/S/B/Pt100, enz., SG-714, RF-module |
| Gewicht | 0,59 kg |
|---|---|
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| Model | Fx3g-60mt/es-a |
| Toepassingsgebieden | Productie, procescontrole, robotica, automotive |
| Outputmethode | transistor |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
|---|---|
| Geheugen_grootte | 50 kB |
| Uitgangspunten | 20 |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Industriële automatiserings- en besturingssystemen |
|---|---|
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
| Aantalfi/Opunten | Van 8 tot 1024 of meer |
| ScanTime | Meestal 1 ms tot 10 ms |
| Invoerpunten | 36 punten. |
|---|---|
| Afmetingen | 90 x 70 x 75 mm |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Vervaardiging | Siemens |
| Invoerpunten | 36 punten. |
|---|---|
| Beheer | Web-GUI, SNMP, CLI |
| Redundantieondersteuning | Ringredundantie, RSTP, MSTP |
| Behuizingsmateriaal | Metalen behuizing met IP40/IP67-classificatie |
| Poorten | 8 x 10/100/1000 Mbps RJ45 |
| Verpakking Details | Stukken |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | ABB |
| Modelnummer | ACS880-04-880A-3 |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Uitvoertype | Digitaal en analoog |
| Outputmethode | Relais |
| Kleur | Normaal |
| Verpakking Details | Stukken |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | ABB |