| Teori | Sıcaklık Sensörü,Rezistans Termometresi,Kızılötesi Termometre,Sıcaklık Verici,Sıcaklık Kontrol Cihaz |
|---|---|
| Kullanım | Endüstriyel, Duvara montaj, Sıcaklık Sensörü |
| Sıcaklık aralığı | -50 °C ~ 300 °C,0~300°C,-32~280°C (-26~536°F),-200°C-1800°C,-40 ila 1700°C |
| Kesinlik | ±%1,0,1,±0,5,±%1,5 veya ± 1,5°C Hangisi büyükse,±%0,5FS |
| Tip | pt100,K/T/N/E/R/S/B/Pt100,vb,SG-714,RF Modülü |
| Ağırlık | 0,59 kilo |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Modeli | FX3G-60MT/ES-A |
| Uygulama alanları | İmalat, proses kontrolü, robotik, otomotiv |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Hafıza boyutu | 50 kB |
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Endüstriyel Otomasyon ve Kontrol Sistemleri |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| SayıOfI/OPuan | 8'den 1024'e veya daha fazla |
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ms ila 10 ms |
| Giriş Noktaları | 36 puan. |
|---|---|
| Boyutlar | 90x70x75 mm |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Üreticisi | Siemens |
| Giriş Noktaları | 36 puan. |
|---|---|
| Yönetmek | Web GUI, SNMP, CLI |
| Fazlalık desteği | Halka yedekliliği, RSTP, MSTP |
| Muhafaza Malzemesi | IP40/IP67 Sınıfı Metal Muhafaza |
| Limanlar | 8 x 10/100/1000 Mb/sn RJ45 |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Model numarası | ACS880-04-880A-3 |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Giriş_Türü | Dijital ve Analog |
| Çıkış_Türü | Dijital ve Analog |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Renk | Normal |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |