| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
|---|---|
| Tip | Otomasyon Sistemi |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Tip | Otomasyon Sistemi |
|---|---|
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Yanıt Zamanı | 10ms'den az |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Başvuru | ENDÜSTRİYEL PROSES KONTROLÜ |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması (FBD), Yapılandırılmış Metin |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Montaj tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Çıkış türü | Dijital Çıkış, Analog Çıkış |
| Başvuru | İmalat, Proses Kontrolü |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Yanıt Zamanı | 1 ms ila 10 ms |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Güç kaynağı | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Kontrol türü | Programlanabilir Lojik Denetleyici (PLC), Dağıtılmış Kontrol Sistemi (DCS), SCADA |
| Çıkış türü | Dijital Çıkış, Analog Çıkış |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Güvenlik standartları | CE, UL, ROHS uyumlu |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Koruma | ben |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Parça Numarası | PT5501A |
| montaj tipi | IP65 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Tepki Süresi | 1 ms |