| Het type van leveringsvoltage | T/T |
|---|---|
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
| Onderdeelnr | 8273-1011 |
| Invoerpunten | 28 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| ScanTime | Meestal 1 ms tot 10 ms |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Weergave | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
| Model | Cp1l-m40dr-a |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Ethernet -poorten | 8 tot 24 poorten |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot +70°C |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Poortsnelheid | 10/100/1000 Mbps |
| Gegevensoverdrachtsnelheid | 10/100/1000 Mbps |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |